eRegatta - Nyilvántartási és Nevezési rendszer


Magyar Evezős Szövetség

Verziószám: 1.2.0.3.   Éles környezet

28. Magyar Ergométeres Országos Bajnokság Egyetemi Ergométeres Országos Bajnokság- MEFOB Ergométer
Keresés
2018.02.24 1. nap
1/1 Női para versenyszám 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 1 PETŐ Sportegyesület A Nagy Ráhel (TA) 12:11,50
Edző: Márton Gábor
1/2 Férfi para versenyszám 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 3 PETŐ Sportegyesület A Polyák Norbert Zsolt (LTA-PD) 07:16,80
Edző: Márton Gábor
2 6 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest A Szabó Csaba (LTA-PD) 07:38,80
Edző: Székely Balázs
3 19 PETŐ Sportegyesület C Wittmann Nándor (LTA-PD) 08:18,50
Edző: Márton Gábor
4 2 Győri Atlétikai Club A Pető Zsolt (AS) 08:25,10
Edző: Nagy Gábor
5 4 Fővárosi Vízművek SK A Badacsonyi Zsolt (LTA-PD) 08:40,80
Edző: German Ottó
6 17 Csepel Evezős Klub A Novák Richárd (AS) 09:49,10
Edző: Ruboczky András
7 18 PETŐ Sportegyesület B Matina Erik (TA) 10:11,70
Edző: Márton Gábor
1/3 Női para versenyszám 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 8 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület A Kálmán Inez (LTA ID) 09:39,00
Edző: Nagyné Valkai Éva
2 7 Győri Atlétikai Club A Csiza Ágnes (LTA ID) 12:29,60
Edző: Nagy Gábor
1/4 Férfi para versenyszám 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 16 Diswake Mozgássérült Wakeboard Sportegyesület A Bélafi Szilárd (LTA B) 07:07,10
2 10 Csepel Evezős Klub A Tóth Balázs (LTA ID) 07:11,90
Edző: Bene László
3 13 Győri Atlétikai Club A Vincze Dávid (LTA ID) 07:30,70
Edző: Vaczula István
4 14 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület B Szabó Barnabás (LTA ID) 07:31,90
Edző: Nagyné Valkai Éva
5 9 Győri Atlétikai Club A Lovenyák Zsolt (LTA ID) 08:17,60
Edző: Nagy Gábor
6 11 "Tisza" Evezős Egylet A Palásti Tibor (LTA B) 08:31,20
Edző: Purucki Ferenc
7 12 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület B Stipkovits Dániel (LTA ID) 10:33,20
Edző: Nagyné Valkai Éva
1/6 Férfi UP para versenyszám 1000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 2 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület A Lauer Dániel (LTA ID) 04:49,30
Edző: Nagyné Valkai Éva
2 1 Győri Atlétikai Club A Mohai Áron (LTA ID) 07:18,90
Edző: Nagy Gábor
1/7 NF ks 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 1 Bajai Spartacus Sport Club B Döbröntey Réka 07:33,60
Edző: Bartos Nándor
2 14 Külker Evezős Klub Óbuda A Kiffer Dorina 07:41,60
Edző: Lőrincz Attila
3 3 Csepel Evezős Klub a Kitka Diána 07:53,70
Edző(k): Bene László-Schneider Henrik
4 2 Budapest Evezős Egyesület a Rajki Erika 08:00,50
Edző: Molnár Zoltán
1/8 NU23 ks 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 5 Bajai Spartacus Sport Club A Papp Sarolta 07:25,10
Edző: Bartos Nándor
2 4 Vác Városi Evezős Club A Csepel Zsófia 07:53,70
Edző: Rapcsák Károly
3 7 Győri Atlétikai Club A Márkus Lili 08:48,00
Edző: Alföldi Zoltán
1/9 NF 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 12 Budapest Evezős Egyesület a Fekete Beatrix 06:58,40
Edző: Molnár Zoltán
2 10 Balatoni Kajak-Kenu Evezős és Vitorlás SE BKKEV SE Horváth Mária 07:15,30
3 6 Budapest Evezős Egyesület c Hatos Anna 07:20,40
Edző: Molnár Zoltán
4 11 Ferencvárosi Evezős Club A Abid Syham 07:24,20
Edző: Saáryné Pető Tímea
5 9 Csepel Evezős Klub b Mészáros Nikolett 07:28,80
Edző: Bene László
1/10 NU23 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 7 Külker Evezős Klub Óbuda A Gadányi Zoltána 07:08,20
Edző: Lőrincz Attila
2 2 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Krémer Eszter 07:12,00
Edző: Eros Goretti
3 6 Külker Evezős Klub Óbuda B Benda Orsolya 07:15,70
Edző: Lőrincz Attila
4 1 Budapest Evezős Egyesület a Preil Vivien 07:21,10
Edző: Molnár Zoltán
5 8 Győri Atlétikai Club a Gagyi Barbara 07:22,70
Edző: Alföldi Zoltán
6 3 Csepel Evezős Klub b Magassy Alexa 07:31,50
Edző: Bene László
7 5 Külker Evezős Klub Óbuda D Zsombor Zita 07:34,00
Edző: Lőrincz Attila
8 12 Csepel Evezős Klub a Berekméri Anna 07:35,60
Edző: Bene László
9 11 Szegedi Vízisport Egyesület A Miskolczi Fruzsina 07:36,80
10 4 Külker Evezős Klub Óbuda C Gosztola Orsolya 07:39,80
Edző: Lőrincz Attila
11 10 Csongrádi Vízügyi Sport Egyesület A Petrity Luca 07:40,70
Edző: Petrity Rudolf
12 9 Csongrádi Vízügyi Sport Egyesület B Petrity Rebeka 07:52,90
Edző: Petrity Rudolf
13 13 Budapest Evezős Egyesület b Juhos Babett 07:53,10
Edző: Molnár Zoltán
1/11 FF ks 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 13 Vác Városi Evezős Club A Galambos Péter 06:16,80
Edző: Rapcsák Károly
2 15 MEC - Vasas A Tamás Bence 06:23,00
Edző: Ambrus Gábor
3 16 Budapest Evezős Egyesület a Németh Sámson 06:28,60
Edző: Molnár Zoltán
4 18 Győri Atlétikai Club d Forrai Dávid 06:33,30
Edző: Alföldi Zoltán
5 10 Győri Atlétikai Club b Szigeti Roland 06:36,60
Edző: Alföldi Zoltán
6 12 Vác Városi Evezős Club B Csiszár Péter 06:37,60
Edző: Rapcsák Károly
7 9 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Sándor Áron 06:43,70
8 8 Budapest Evezős Egyesület b Czucz Bálint 06:52,10
9 11 Győri Atlétikai Club b Priváczki-Juhász Ákos 06:53,70
Edző: Alföldi Zoltán
1/12 FU23 ks 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 14 "Tisza" Evezős Egylet A Furkó Kálmán 06:22,50
Edző: Molnár Dezső
2 7 Csepel Evezős Klub a Szlovák Rajmund 06:27,90
Edző: Bene László
3 8 Pro Rekreatione Nonprofit Kft A Mogyorósi Márton 06:30,20
Edző: Csankó Tibor
4 6 Budapest Evezős Egyesület a Ozsváth Máté 06:33,30
Edző: Molnár Zoltán
5 3 Győri Atlétikai Club c Szabó Bence 06:34,20
Edző: Alföldi Zoltán
6 4 Külker Evezős Klub Óbuda A Szabó Gergely 06:38,20
7 11 Vác Városi Evezős Club A Szesztay Ágoston 06:41,20
Edző: Rapcsák Károly
8 10 Csepel Evezős Klub c Likár Marcell 06:41,40
Edző: Bene László
9 2 Csepel Evezős Klub b Szlovák Bence 06:47,30
Edző: Bene László
10 5 Pro Rekreatione Nonprofit Kft T Turi Péter 06:55,60
Edző: Vida Erik
11 9 Ferencvárosi Evezős Club A Galcsó Vencel 06:57,60
Edző: Saáryné Pető Tímea
12 1 Győri Atlétikai Club b Szakács Bálint 07:08,20
Edző: Alföldi Zoltán
1/13 FF 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 4 Pénzügyőr Sportegyesület A Juhász Adrián 05:57,40
Edző: Eros Goretti
2 3 Pénzügyőr Sportegyesület A Simon Béla 06:02,10
Edző: Eros Goretti
3 6 MEC - Vasas A Komáromi Máté 06:22,00
Edző: Tevesz László
4 1 PETŐ Sportegyesület A Polyák Norbert Zsolt (LTA-PD) 07:21,80
1/14 FU23 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 4 Budapest Evezős Egyesület a Szegedi Tamás 05:56,10
Edző: Molnár Zoltán
2 6 "Tisza" Evezős Egylet A Szabó Márton 06:00,60
Edző: Molnár Dezső
3 2 MEC - Vasas A Hopp Márton Péter 06:02,20
Edző: Tevesz László
4 7 Vác Városi Evezős Club B Bácskai Máté 06:07,00
Edző: Mácsik Miklós
5 1 Vác Városi Evezős Club A Ács Kristóf 06:08,60
Edző: Mácsik Miklós
6 20 Ferencvárosi Evezős Club A Danó Dániel 06:10,00
Edző: Danó Károly
7 11 Győri Atlétikai Club c Sőnfeld Álmos 06:13,30
Edző: Alföldi Zoltán
8 8 Vác Városi Evezős Club C Kovács Kornél 06:13,60
Edző: Rapcsák Károly
9 21 MEC - Vasas B Gerei Tamás 06:15,50
Edző: Tevesz László
10 12 Pro Rekreatione Nonprofit Kft A Illényi Dániel 06:18,20
Edző: Csankó Tibor
11 16 MEC - Vasas C Kiss Norbert 06:21,00
Edző: Tevesz László
12 14 Csepel Evezős Klub a Porvázsnyik Patrik 06:21,10
Edző: Bene László
13 19 Győri Atlétikai Club a Ocsenász Gergő 06:25,10
Edző: Alföldi Zoltán
14 10 Arrabona Evezős Klub A Fehérvári Imre 06:27,30
Edző: Halmainé Mészáros Éva
15 18 Budapest Evezős Egyesület b Mucsi György 06:27,60
Edző: Molnár Zoltán
16 13 MEC - Vasas D Fülöp Gábor 06:33,30
Edző: Tevesz László
17 3 Csepel Evezős Klub d Bunth Tamás 06:35,20
18 9 Kalocsai Sport Egyesület A Bocskor Tamás 06:36,80
Edző: Németh Zoltán
19 17 Arrabona Evezős Klub B Óhidi-Légmán András 06:49,20
Edző: Halmainé Mészáros Éva
20 5 Mohácsi Torna Egylet A Litter Ádám 06:55,80
Edző: Matheisz József
1/15 NI ks 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 11 Budapest Evezős Egyesület a Morris Jenni 07:42,40
Edző: Molnár Zoltán
2 5 Budapest Evezős Egyesület b Preil Nikolett 07:48,50
Edző: Molnár Zoltán
3 16 Ferencvárosi Evezős Club A Komlódi Katalin Réka 07:48,50
Edző: Saáryné Pető Tímea
4 18 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Baki Anna 07:59,90
Edző: Molnár Dezső
5 21 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. C Ferencz Panna 08:01,00
Edző: Molnár Dezső
6 3 Csepel Evezős Klub B Hegyes Barbara 08:07,00
Edző: Sinka Flóra
7 8 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. B Bodó Bianka 08:09,00
Edző: Molnár Dezső
8 14 Budapest Evezős Egyesület c Kiss Rebeka 08:14,60
Edző: Molnár Zoltán
9 7 Csepel Evezős Klub C Fülöp Adrienn 08:16,10
Edző: Sinka Flóra
10 9 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest A Fiák Eszter 08:16,10
Edző: Simon Tamás
11 23 Erster Wiener Ruderclub C Carolin Arndorfer 08:17,50
12 2 Erster Wiener Ruderclub B Paula Horauer 08:19,70
13 10 Csepel Evezős Klub A Balázs Réka Virág 08:25,30
Edző: Sinka Flóra
14 12 Erster Wiener Ruderclub A Laura Boyer 08:27,10
15 4 Bajai Spartacus Sport Club A Végh Nóra 08:27,50
Edző: Bartos Nándor
16 19 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. D Kiss Emőke Cserne 08:37,30
Edző: Molnár Dezső
17 1 Esztergomi Evezősök Hajós Egylete A Szívós Nóra 08:53,90
Edző: Mármarosi János
18 15 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest B Kiss Mercédesz 09:49,20
Edző: Simon Tamás
1/16 NI 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 11 Ferencvárosi Evezős Club Cq Molnár Anna Ildikó 07:21,80
Edző: Saáryné Pető Tímea
2 13 Szegedi Vízisport Egyesület A Daka Zsófia 07:22,80
Edző: Dani Zsolt
3 12 Kalocsai Sport Egyesület A László Kíra 07:24,30
Edző: Németh Zoltán
4 8 Csongrádi Vízügyi Sport Egyesület A Szili Dorina 07:30,90
Edző: Petrity Rudolf
5 14 Csepel Evezős Klub a Bokor Nikoletta 07:42,80
Edző: Bene László
6 2 Erster Wiener Ruderclub C Melanie Weiss 07:42,90
7 5 Szegedi Vízisport Egyesület B Tari Kitti 07:43,90
Edző: Dani Zsolt
8 1 Szegedi Vízisport Egyesület C Korda Lilla 07:50,30
Edző: Dani Zsolt
9 10 Csepel Evezős Klub b Sztoján Beatrix 07:53,90
Edző: Bene László
10 4 Győri Atlétikai Club a Csernák Csenge 08:08,50
Edző: Alföldi Zoltán
11 7 Esztergomi Evezősök Hajós Egylete C Sawin Laura 08:26,10
Edző: Mármarosi János
1/16 NI 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 12 Vác Városi Evezős Club A Zsiros Janka 07:31,30
Edző: Rapcsák Károly
2 11 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Tremmel Flóra 07:37,00
Edző: Ficsor László
3 5 Szegedi Vízisport Egyesület K Nagy Bianka 07:41,30
4 13 Budapest Evezős Egyesület a Rozmaring Flóra 07:43,50
Edző: Molnár Zoltán
5 2 Ferencvárosi Evezős Club A Galcsó Flóra 07:44,10
Edző: Saáryné Pető Tímea
6 7 Erster Wiener Ruderclub B Juliana Holler 07:45,00
7 4 Esztergomi Evezősök Hajós Egylete A Ruzsits Dorottya 07:47,90
Edző: Mármarosi János
8 3 Erster Wiener Ruderclub A Meri Bosnic 07:50,70
9 9 Danubius Nemzeti Hajós Egylet C Liptai Zsófia 08:02,70
Edző: Ficsor László
10 6 Esztergomi Evezősök Hajós Egylete B Négyesi Noémi 08:03,60
Edző: Mármarosi János
11 14 Győri Atlétikai Club b Csiba Brenda 08:20,10
Edző: Alföldi Zoltán
12 15 Győri Atlétikai Club c Varga Anna Mercédesz 08:20,90
Edző: Alföldi Zoltán
13 1 Szegedi Vízisport Egyesület D Mucsi Renáta 08:25,10
Edző: Dani Zsolt
1/17 FI ks 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 9 Csongrádi Vízügyi Sport Egyesület A Giricz Tamás 06:45,70
Edző: Petrity Rudolf
2 4 Ferencvárosi Evezős Club A Fehér Norbert 06:49,80
Edző: Saáryné Pető Tímea
3 18 Pro Rekreatione Nonprofit Kft L Orisek László 06:50,30
Edző: Vida Erik
4 15 Szegedi Vízisport Egyesület B Rakonczai Péter 06:51,30
Edző: Dani Zsolt
5 17 Pro Rekreatione Nonprofit Kft P Csordás Márton 06:52,20
Edző: Vida Erik
6 7 Külker Evezős Klub Óbuda A Cseh Vilmos 06:53,50
Edző: Lőrincz Attila
7 13 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Pomázi Bálint János 06:53,60
Edző: Purucki Ferenc
8 2 Csepel Evezős Klub a Váradi Dávid 06:55,00
Edző: Bene László
9 22 Vác Városi Evezős Club A Kosztrub Tamás 06:56,70
Edző: Rapcsák Károly
10 21 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. B Erdélyi Gyula 07:01,60
Edző: Purucki Ferenc
11 11 Csepel Evezős Klub c Hardy Péter 07:09,00
Edző: Bene László
12 14 Pro Rekreatione Nonprofit Kft D Deák Dániel 07:09,50
Edző: Vida Erik
13 8 Győri Atlétikai Club d Holpert András 07:13,10
Edző: Alföldi Zoltán
14 5 Győri Atlétikai Club a Bajcsi Rajmund 07:14,20
Edző: Alföldi Zoltán
15 12 Pro Rekreatione Nonprofit Kft M Illényi Marcell 07:16,10
Edző: Vida Erik
16 24 Arrabona Evezős Klub A Mezei Zsombor 07:27,90
Edző: Halmainé Mészáros Éva
17 19 Pro Rekreatione Nonprofit Kft CS Cser László 07:31,40
Edző: Vida Erik
18 10 Csepel Evezős Klub B Manolache Márkó 07:58,10
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
19 1 Arrabona Evezős Klub B Dániel Ádám 08:11,60
Edző: Halmainé Mészáros Éva
20 16 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület A Csiba Erik 08:37,70
Edző: Fördös Bence
1/17 FI ks 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 1 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest A Balázs Jonatán 07:17,10
Edző: Simon Tamás
2 5 Esztergomi Evezősök Hajós Egylete A Farkas Márton 07:18,80
Edző: Mármarosi János
3 9 Győri Atlétikai Club e Józsa Márton 07:22,20
Edző: Alföldi Zoltán
4 8 Fővárosi Vízművek SK A Ferencz Erik Márton 07:31,40
Edző: German Ottó
5 2 Győri Atlétikai Club H Csorba Dániel 07:32,90
Edző: Vaczula István
6 3 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. D Hanga Martin 08:36,70
Edző: Purucki Ferenc
1/18 FI 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 10 Danubius Nemzeti Hajós Egylet C Domokos Mátyás 06:41,50
Edző: Ficsor László
2 16 Danubius Nemzeti Hajós Egylet D Birtalan Áron 06:42,60
Edző: Ficsor László
3 17 Győri Atlétikai Club a Benedek András 06:49,90
Edző: Alföldi Zoltán
4 22 Szegedi Vízisport Egyesület F Császár Máté 06:58,70
Edző: Dani Zsolt
5 11 Danubius Nemzeti Hajós Egylet E Mészáros Bálint 07:00,20
Edző: Ficsor László
6 15 Szegedi Vízisport Egyesület E Mihalovits András 07:04,20
Edző: Dani Zsolt
7 21 Arrabona Evezős Klub A Török Gergely 07:07,30
Edző: Halmainé Mészáros Éva
8 20 Budapest Evezős Egyesület a Schubert Márton 07:13,60
Edző: Molnár Zoltán
9 12 Budapest Evezős Egyesület B Urbán Balázs 07:17,70
10 14 MEC - Vasas B Czeglédi Péter 07:18,60
Edző: Tevesz László
11 18 Fővárosi Vízművek SK A Gyulai Bence 07:20,30
Edző: German Ottó
12 19 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. B Kiss Botond 07:36,20
Edző: Purucki Ferenc
13 24 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. C Hanga Dominik 07:46,70
Edző: Purucki Ferenc
1/18 FI 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 1 Csepel Evezős Klub a László Péter 06:14,80
2 4 Vác Városi Evezős Club A Felméri Márk 06:18,10
Edző: Rapcsák Károly
3 2 Szegedi Vízisport Egyesület A Kunstár Márk Dávid 06:24,30
Edző: Dani Zsolt
4 13 Szegedi Vízisport Egyesület B Király Csaba 06:24,40
Edző: Dani Zsolt
5 14 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest A Szász Gergely 06:26,40
Edző: Simon Tamás
6 8 Külker Evezős Klub Óbuda A Talpos Norbert 06:27,30
Edző: Lőrincz Attila
7 23 Mohácsi Torna Egylet A Dubovicki Marcell 06:31,60
Edző: Matheisz József
8 18 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Tallós Farkas Pál 06:32,60
Edző: Ficsor László
9 5 Vác Városi Evezős Club B Szilágyi Konrád 06:33,60
Edző: Mácsik Miklós
10 9 Szegedi Vízisport Egyesület C Király Miklós 06:33,80
Edző: Dani Zsolt
11 15 Külker Evezős Klub Óbuda B Pajor Krisztián 06:36,50
Edző: Lőrincz Attila
12 6 Ferencvárosi Evezős Club C Fonyódi Máté 06:44,30
Edző: Saáryné Pető Tímea
13 11 Ferencvárosi Evezős Club A Weller Botond 06:45,40
Edző: Saáryné Pető Tímea
14 12 Győri Atlétikai Club c Király Kornél 06:45,70
Edző: Alföldi Zoltán
15 19 Ferencvárosi Evezős Club B Szentpáli Gergő 06:46,80
Edző: Saáryné Pető Tímea
16 3 Danubius Nemzeti Hajós Egylet B Császár Bence József 06:49,00
Edző: Ficsor László
17 16 Mohácsi Torna Egylet B Gagyi Norbert 06:49,20
Edző: Matheisz József
18 22 Szegedi Vízisport Egyesület E Rákóczi Ferenc 07:00,40
Edző: Dani Zsolt
19 20 Csepel Evezős Klub c Marton Tamás 07:03,60
Edző: Bene László
20 21 Győri Atlétikai Club A Ruff Péter 07:06,40
Edző: Vaczula István
1/19 NS I 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 5 Győri Atlétikai Club A Varga Boglárka 07:29,60
Edző: Lakó Szandra
2 16 Erster Wiener Ruderclub B Megan Gschaider 07:39,40
3 3 Kalocsai Sport Egyesület A Kellner Fanni 07:42,50
Edző: Németh Zoltán
4 14 Győri Atlétikai Club B Bagó Zsófia Réka 07:52,30
Edző: Lakó Szandra
5 15 Budapest Evezős Egyesület A Hevér Adél 07:53,60
Edző: Preil Róbert
6 21 Külker Evezős Klub Óbuda A Maticsek Lizett 07:54,50
Edző: Lőrincz Attila
7 19 Csongrádi Vízügyi Sport Egyesület A Székely Antónia Réka 07:56,00
Edző: Petrity Rudolf
8 9 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület A Király Lilla 08:10,00
Edző: Fördös Bence
9 13 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. D Lajkovics Rebeka 08:12,30
Edző: Molnár Dezső
10 17 Pro Rekreatione Nonprofit Kft H Rabi Hanna 08:12,70
Edző: Vida Erik
11 10 Győri Atlétikai Club C Varga Éva Emese 08:14,90
Edző: Lakó Szandra
12 6 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Ferencz Panna 08:16,50
Edző: Molnár Dezső
13 11 Bajai Spartacus Sport Club A Derekas Petra 08:18,00
Edző: Bartos Nándor
14 2 Ferencvárosi Evezős Club A Hiller Tekla Renáta 08:20,90
Edző: Saáryné Pető Tímea
15 4 Pro Rekreatione Nonprofit Kft ZS Smolkó Zsuzsanna 08:36,30
Edző: Vida Erik
16 20 Győri Atlétikai Club E Viandt Léna 08:36,30
Edző: Lakó Szandra
17 7 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. E Kiss Emőke Cserne 08:50,10
Edző: Molnár Dezső
18 12 Győri Atlétikai Club G Bálint Réka 08:57,10
Edző: Lakó Szandra
19 8 Győri Atlétikai Club H Vaday Katalin 09:07,20
Edző: Lakó Szandra
1/19 NS I 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 3 Erster Wiener Ruderclub C Ellena Lehrer 07:56,60
2 1 Külker Evezős Klub Óbuda C Győrösi Rebeka 08:03,20
Edző: Szalontai Zsolt
3 8 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. C Török Veronika 08:06,10
Edző: Molnár Dezső
4 6 Bajai Spartacus Sport Club B Derekas Flóra 08:12,40
Edző: Bartos Nándor
5 10 Erster Wiener Ruderclub A Ina Gönner 08:15,40
6 11 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület C Gábor Borbála 08:28,70
Edző: Fördös Bence
7 12 Győri Atlétikai Club F Wallinger Beatrix 08:45,10
Edző: Lakó Szandra
8 7 Győri Atlétikai Club D Czapáry-Martincsevics Klára Elvira 08:46,10
Edző: Lakó Szandra
9 4 Pro Rekreatione Nonprofit Kft D Kovács Dorina 09:03,60
Edző: Vida Erik
10 2 Pro Rekreatione Nonprofit Kft N Nagy Natália 09:20,80
Edző: Vida Erik
1/20 NS II 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 22 Külker Evezős Klub Óbuda A Mile Anna 07:35,30
Edző: Lőrincz Attila
2 13 Szegedi Vízisport Egyesület B Kósa Nikolett 08:00,90
Edző: Dani Zsolt
3 17 Győri Atlétikai Club C Nabi Sawmina 08:13,80
Edző: Lakó Szandra
4 14 Külker Evezős Klub Óbuda D Quattromini Roxana () 08:21,90
Edző: Szalontai Zsolt
5 16 Győri Atlétikai Club D Salamon Krisztina 08:25,40
Edző: Lakó Szandra
6 18 Pro Rekreatione Nonprofit Kft R Róth Violetta 08:26,20
Edző: Vida Erik
7 19 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest A Vincze Zsuzsanna Míra 08:30,40
Edző: Simon Tamás
8 21 Pro Rekreatione Nonprofit Kft L Bíró Lili 09:03,10
Edző: Vida Erik
1/20 NS II 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 1 Arrabona Evezős Klub A Siska Bettina 07:19,20
Edző: Halmainé Mészáros Éva
2 8 Vác Városi Evezős Club B Kas Natália Luca 07:38,30
Edző: Mácsik Miklós
3 4 Vác Városi Evezős Club A Gedeon Rozi 07:40,90
Edző: Mácsik Miklós
4 13 Arrabona Evezős Klub B Stinner Kamilla 07:42,50
Edző: Halmainé Mészáros Éva
5 14 Csepel Evezős Klub B Hegyes Zsófia 07:47,10
Edző: Sinka Flóra
6 11 Győri Atlétikai Club A Sőnfeld Júlia 07:47,60
Edző: Lakó Szandra
7 10 Arrabona Evezős Klub C Fehérvári Eszter 07:54,60
Edző: Halmainé Mészáros Éva
8 7 Szegedi Vízisport Egyesület A M. Tóth Borbála 08:00,40
Edző: Dani Zsolt
9 15 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Tóth Szofi 08:02,40
Edző: Karácsony Tibor
10 2 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Bukovics Réka 08:10,60
Edző: Molnár Dezső
11 5 Danubius Nemzeti Hajós Egylet B Gazdag Orsolya 08:15,00
Edző: Karácsony Tibor
12 6 Győri Atlétikai Club B Bíró Kata 08:15,10
Edző: Lakó Szandra
13 16 Csepel Evezős Klub A Berkó Anna 08:29,40
Edző: Sinka Flóra
14 17 Pro Rekreatione Nonprofit Kft ZS Hajdú Zsófia 08:31,80
Edző: Vida Erik
1/21 FS I 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 4 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest A Bujtás Bence 06:50,20
Edző: Simon Tamás
2 5 Ferencvárosi Evezős Club A Somogyi Dávid 06:54,60
Edző: Saáryné Pető Tímea
3 16 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest B Budai Gergely 06:59,40
Edző: Simon Tamás
4 6 Győri Atlétikai Club A Nagyszokolyai Áron 07:04,10
Edző: Vaczula István
5 3 Csepel Evezős Klub A Belán Bendegúz 07:13,50
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
6 8 Danubius Nemzeti Hajós Egylet B Schrieber Attila 07:16,80
Edző: Karácsony Tibor
7 2 Arrabona Evezős Klub A Tóth Ágoston 07:21,80
Edző: Halmainé Mészáros Éva
8 1 Csepel Evezős Klub B Gosztola Balázs 07:23,40
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
9 24 Győri Atlétikai Club H Janota Benedek 07:25,10
Edző: Vaczula István
10 21 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. B Orbán Bendegúz Attila 07:33,50
Edző: Purucki Ferenc
11 11 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Bereczki Ádám 07:35,20
Edző: Purucki Ferenc
12 10 Erster Wiener Ruderclub B Philipp Bogdanov 07:36,70
13 20 Csepel Evezős Klub E Fári Alex 07:43,30
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
14 22 Szegedi Vízisport Egyesület A Kovács Péter 07:45,50
Edző: Dani Zsolt
15 9 Csepel Evezős Klub H Nagy Gergely 07:53,00
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
16 23 Csepel Evezős Klub I Kirchberger Levente 07:57,10
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
17 15 Külker Evezős Klub Óbuda C Veress Botond 08:21,60
Edző: Sehr Miklós Balázs
18 19 Győri Atlétikai Club F Kollár Dominik 08:41,10
Edző: Vaczula István
19 18 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. D Flasch Marcell 08:44,00
Edző: Purucki Ferenc
20 12 Esztergomi Evezősök Hajós Egylete A Erős Vince 08:54,80
Edző: Mármarosi János
1/21 FS I 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 9 Ferencvárosi Evezős Club B Rózsavölgyi Viktor 07:06,40
Edző: Saáryné Pető Tímea
2 16 Ferencvárosi Evezős Club C Fernández Kiss Dávid 07:07,30
Edző: Saáryné Pető Tímea
3 8 MEC - Vasas A Kiss Márk László 07:10,80
Edző: Tevesz László
4 3 Győri Atlétikai Club B Makai Marcell 07:16,30
Edző: Vaczula István
5 23 Külker Evezős Klub Óbuda A Fekete Zalán 07:18,00
Edző: Sehr Miklós Balázs
6 22 Budapest Evezős Egyesület A Schubert Mátyás 07:18,20
Edző: Preil Róbert
7 7 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület B Nagy Dávid 07:19,70
Edző: Fördös Bence
8 10 Győri Atlétikai Club C Nagy Bendegúz 07:25,10
Edző: Vaczula István
9 1 Csepel Evezős Klub D Tamási Benedek Zsolt 07:36,50
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
10 19 Erster Wiener Ruderclub C Johannes Feldscher 07:38,20
11 17 Csepel Evezős Klub F Nagy-Juhák András 07:40,30
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
12 11 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. C Munkácsi Gergő János 07:43,90
Edző: Purucki Ferenc
13 13 Csongrádi Vízügyi Sport Egyesület A Nagy Marcell 07:45,20
Edző: Petrity Rudolf
14 5 Danubius Nemzeti Hajós Egylet C Kis Benedek Márton 07:57,20
Edző: Karácsony Tibor
15 20 Pro Rekreatione Nonprofit Kft Ó Fülöp Péter 08:00,40
Edző: Vida Erik
16 6 Külker Evezős Klub Óbuda B Sárdi Mátyás 08:06,20
Edző: Sehr Miklós Balázs
17 12 Ferencvárosi Evezős Club D Madár Barnabás 08:06,20
Edző: Saáryné Pető Tímea
18 15 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest C Konkoly Barnabás 08:12,70
Edző: Simon Tamás
19 21 Csepel Evezős Klub J Lengyel Roland 08:50,60
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
20 18 Győri Atlétikai Club G Oláh Ákos 08:54,40
Edző: Vaczula István
1/21 FS I 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 5 Szegedi Vízisport Egyesület B Kovács Sándor 07:06,20
Edző: Dani Zsolt
2 4 Győri Atlétikai Club E Bóni Márkó Sámuel 08:05,20
Edző: Vaczula István
3 3 Győri Atlétikai Club D Konczos József 08:13,90
Edző: Vaczula István
1/22 FS II 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 19 Erster Wiener Ruderclub D Florian Wienert 06:33,80
2 10 Erster Wiener Ruderclub B Lorin Lederer 06:54,60
3 12 Bajai Spartacus Sport Club B Derekas Ambrus 07:06,00
Edző: Bartos Nándor
4 15 Arrabona Evezős Klub C Boros Bence 07:15,00
Edző: Halmainé Mészáros Éva
5 17 Danubius Nemzeti Hajós Egylet B Gödölle Pál Bernát 07:17,60
Edző: Karácsony Tibor
6 14 Tata-tóvárosi Vízisport Egylet A Bereczki Péter 07:19,00
Edző: Domonkos Ágnes
7 20 Győri Atlétikai Club F Matkovits András 07:25,00
Edző: Vaczula István
8 11 Győri Atlétikai Club E Őrsi Vilmos Jenő 07:25,60
Edző: Vaczula István
9 13 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest C Takács Kristóf 07:27,40
Edző: Simon Tamás
10 6 Bajai Spartacus Sport Club C Szántó Zoltán 07:31,10
Edző: Bartos Nándor
11 18 Csepel Evezős Klub H Mikó Dániel 07:31,20
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
12 9 Győri Atlétikai Club J Vincze Barna Benedek 07:32,10
Edző: Vaczula István
13 21 Esztergomi Evezősök Hajós Egylete B Bencze Bendegúz 07:37,80
Edző: Mármarosi János
14 22 Győri Atlétikai Club K Csendes Kristóf 07:41,40
Edző: Vaczula István
15 7 Csepel Evezős Klub F Czinege Tamás 07:44,20
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
16 8 Csepel Evezős Klub I Póka Dávid 08:09,70
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
17 16 Külker Evezős Klub Óbuda A Tuboly Zalán 08:14,40
Edző: Sehr Miklós Balázs
1/22 FS II 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 15 Vác Városi Evezős Club A Ujhelyi Mihály () 06:26,00
Edző: Mácsik Miklós
2 24 Szegedi Vízisport Egyesület A Szabó Gábor 06:26,30
Edző: Dani Zsolt
3 10 Csongrádi Vízügyi Sport Egyesület A Kálmán Dávid 06:28,40
Edző: Petrity Rudolf
4 20 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest A Pirik Dániel 06:36,50
Edző: Simon Tamás
5 6 Ferencvárosi Evezős Club A Bencsik Botond 06:43,90
Edző: Saáryné Pető Tímea
6 12 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Dittrich Levente 06:49,20
Edző: Karácsony Tibor
7 17 Csepel Evezős Klub J Juhász Tamás 06:56,10
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
8 9 Csepel Evezős Klub C Varga Koppány Márk 07:04,70
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
9 8 Vác Városi Evezős Club B Pálfai Csikó Bálint 07:05,60
Edző: Mácsik Miklós
10 18 Szegedi Vízisport Egyesület B Volford Márton 07:06,20
Edző: Dani Zsolt
11 4 Bajai Spartacus Sport Club A Szalai Andor 07:07,40
Edző: Bartos Nándor
12 11 Csepel Evezős Klub D Franca Dávid 07:08,10
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
13 14 Ferencvárosi Evezős Club B Szentpáli Balázs 07:10,80
Edző: Saáryné Pető Tímea
14 2 Arrabona Evezős Klub B Huszár Tamás 07:13,40
Edző: Halmainé Mészáros Éva
15 21 Győri Atlétikai Club C Pataki Gábor Dániel 07:13,40
Edző: Vaczula István
16 1 Arrabona Evezős Klub A Burkus Ádám 07:14,40
Edző: Halmainé Mészáros Éva
17 7 Csepel Evezős Klub E Némedi Kristóf 07:23,60
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
18 16 Pro Rekreatione Nonprofit Kft SZ Horváth Patrik Tamás 07:26,90
Edző: Vida Erik
19 22 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest B Szász Benjamin 07:32,40
Edző: Simon Tamás
20 3 Pro Rekreatione Nonprofit Kft B Szabó Barnabás 07:35,50
Edző: Vida Erik
1/22 FS II 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 3 Erster Wiener Ruderclub C Noah Robibaro 06:53,40
2 22 Külker Evezős Klub Óbuda A Trautmann Máté András 07:07,50
Edző: Sehr Miklós Balázs
3 5 Erster Wiener Ruderclub A Benjamin Svetina 07:09,50
4 11 Budapest Evezős Egyesület A Tompits Botond 07:14,10
Edző: Preil Róbert
5 4 Győri Atlétikai Club H Nagy Ádám 07:36,10
Edző: Vaczula István
6 12 Pro Rekreatione Nonprofit Kft D Gránitz Bence 07:36,10
Edző: Vida Erik
7 20 Ferencvárosi Evezős Club C Nagy Zsombor 07:36,80
Edző: Saáryné Pető Tímea
8 17 Pro Rekreatione Nonprofit Kft K Pecsenye Keve 07:37,60
Edző: Vida Erik
9 7 Csepel Evezős Klub G Boros Bálint Bendegúz 07:38,20
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
10 8 Danubius Nemzeti Hajós Egylet D Lambert Olivér 07:39,20
Edző: Karácsony Tibor
11 13 Csepel Evezős Klub K Németh Gergely Bálint 07:40,70
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
12 21 Pro Rekreatione Nonprofit Kft M Boros Mátyás 07:40,80
Edző: Vida Erik
13 1 Győri Atlétikai Club G Pellek Balázs 07:45,30
Edző: Vaczula István
14 9 Danubius Nemzeti Hajós Egylet E Balog Gábor Kristóf 07:52,60
Edző: Karácsony Tibor
15 10 Ferencvárosi Evezős Club E Gáti Edvárd Viktor 07:58,00
Edző: Saáryné Pető Tímea
16 14 Ferencvárosi Evezős Club D Pintér Norbert 08:11,30
Edző: Saáryné Pető Tímea
17 2 Győri Atlétikai Club I Bazsó Botond 08:49,00
Edző: Vaczula István
1/23 NT I 1500m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 6 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Kovács Eszter (2005.08.13) 06:04,70
Edző: Rácz Milán
2 9 Bajai Spartacus Sport Club A Derekas Blanka (2005.11.16) 06:09,10
Edző: Pankovics Tibor
3 5 Kalocsai Sport Egyesület A Tamás Abigél (2005.01.17) 06:24,90
Edző: Németh Zoltán
4 1 Győri Atlétikai Club A Holpert Eszter (2005.05.30) 06:34,10
Edző: Nagy Gábor
5 4 Győri Atlétikai Club C Győri Alexandra (2005.01.10) 06:41,50
Edző: Nagy Gábor
6 10 Győri Atlétikai Club B Nabi Mirella (2005.09.21) 06:46,80
Edző: Nagy Gábor
7 8 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. B Kiss Csende Ajna (2005.11.25) 07:07,50
Edző: Rácz Milán
8 2 Szegedi Vízisport Egyesület A Moór Nikolett (2005.12.07) 07:24,80
Edző: Molnár Dániel
9 7 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. C Hanga Zsófi (2005.08.09) 07:28,70
Edző: Rácz Milán
1/24 NT II 1500m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 14 Ferencvárosi Evezős Club A Zelei Karolina Johanna (2004.03.06) 05:56,40
Edző: Saáryné Pető Tímea
2 15 Bajai Spartacus Sport Club A Sári Réka (2004.04.20) 05:59,00
Edző: Pankovics Tibor
3 12 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Pogány Ingrid (2004.02.15) 06:05,90
Edző: Rácz Milán
4 13 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Birtalan Rita (2004.11.18) 06:08,20
Edző: Karácsony Tibor
5 16 Győri Atlétikai Club C Szabó Lujza (2004.10.03) 06:18,80
Edző: Lakó Szandra
6 19 Győri Atlétikai Club B Dittrich Zsófia (2004.03.20) 06:20,30
Edző: Lakó Szandra
7 17 Csepel Evezős Klub C Nagy Borbála (2004.12.24) 06:30,50
Edző: Sinka Flóra
8 18 Csepel Evezős Klub A Kovács Holda (2004.12.01) 06:39,20
Edző: Sinka Flóra
1/24 NT II 1500m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 2 Kalocsai Sport Egyesület A Romsics Lili (2004.05.29) 05:56,90
Edző: Németh Zoltán
2 12 Mohácsi Torna Egylet A Dudás Emese (2004.09.05) 06:01,20
Edző: Téglás József
3 20 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület A Fülöp Emese (2004.07.10) 06:09,00
Edző: Fördös Bence
4 10 Besenyszögi SE A Papp Cintia (2004.07.14) 06:12,50
Edző: Rácz Milán
5 3 Győri Atlétikai Club A Sándor Zsófia (2004.04.14) 06:14,40
Edző: Lakó Szandra
6 18 Mohácsi Torna Egylet B Dudás Réka (2004.06.27) 06:17,00
Edző: Téglás József
7 7 Ferencvárosi Evezős Club D Kátai Fruzsina (2004.02.21) 06:22,50
Edző: Saáryné Pető Tímea
8 4 Szegedi Vízisport Egyesület B Borovics Anna Éda (2004.12.06) 06:26,70
Edző: Molnár Dániel
9 8 Pro Rekreatione Nonprofit Kft A Illényi Dorottya (2004.06.09) 06:28,40
Edző: Csankó Éva
10 14 Csepel Evezős Klub D Sallai Veronika (2004.02.14) 06:29,20
Edző: Sinka Flóra
11 16 Szegedi Vízisport Egyesület A Király Anna (2004.06.05) 06:34,30
Edző: Molnár Dániel
12 19 Győri Atlétikai Club D Karácsonyi Nóra (2004.03.14) 06:47,20
Edző: Lakó Szandra
13 1 Ferencvárosi Evezős Club B Pintér Dorina (2004.10.05) 06:49,30
Edző: Saáryné Pető Tímea
14 9 Ferencvárosi Evezős Club C Horváth Bíborka Klára (2004.10.13) 06:52,10
Edző: Saáryné Pető Tímea
15 13 Győri Atlétikai Club E Papp Anna (2004.06.05) 07:08,20
Edző: Lakó Szandra
16 15 Győri Atlétikai Club F Kiss Kamilla (2004.10.19) 07:50,90
Edző: Lakó Szandra
11 Külker Evezős Klub Óbuda A Mile Sarolta Feladta
1/25 FT I 1500m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 10 Győri Atlétikai Club A Horváth Barnabás (2005.09.15) 05:33,00
Edző: Nagy Gábor
2 5 Csepel Evezős Klub C Kup Benedek Péter (2005.06.13) 05:33,20
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
3 20 Győri Atlétikai Club B Csizmadia Ádám (2005.01.20) 05:50,60
Edző: Nagy Gábor
4 16 Csepel Evezős Klub A Andi Ábris (2005.01.20) 05:54,80
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
5 18 Szegedi Vízisport Egyesület A Vörös Bálint (2005.01.18) 05:55,70
Edző: Molnár Dániel
6 3 Csepel Evezős Klub D Tóth Olivér Marcell (2005.08.01) 06:02,70
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
7 8 Bajai Spartacus Sport Club A Balogh Ádám (2005.04.17) 06:07,50
Edző: Pankovics Tibor
8 12 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület A Kő László (2005.07.23) 06:11,60
Edző: Fördös Bence
9 1 Győri Atlétikai Club C Nagy Dávid (2005.01.28) 06:21,00
Edző: Nagy Gábor
10 6 Csepel Evezős Klub F László Olivér Csongor (2005.01.05) 06:21,30
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
11 15 Regatta Club - Soroksár A Mész János Attila (2005.01.14) 06:26,00
Edző: Tevesz László
12 14 Győri Atlétikai Club D Keszeg Máté (2005.10.18) 06:26,10
Edző: Nagy Gábor
13 17 Külker Evezős Klub Óbuda A Szabó Tamás (2005.05.05) 06:38,90
Edző: Sehr Miklós Balázs
14 9 Csepel Evezős Klub G Szirmai Bence (2005.05.09) 06:46,10
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
15 13 Ferencvárosi Evezős Club A Újhelyi Márton (2005.01.06) 06:51,10
Edző: Saáryné Pető Tímea
16 11 Pro Rekreatione Nonprofit Kft M Kovács Márton (2005.10.10) 06:53,90
Edző: Vida Erik
17 7 Csepel Evezős Klub E Babai Márton István (2005.12.15) 06:55,10
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
1/25 FT I 1500m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 2 Bajai Spartacus Sport Club B Katos Armand Milán (2005.10.07) 06:12,30
Edző: Pankovics Tibor
2 4 Esztergomi Evezősök Hajós Egylete A Szigeti Ferenc (2005.07.15) 06:59,40
Edző: Mármarosi János
3 1 Csepel Evezős Klub J Szuhorukov András (2005.08.17) 07:08,10
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
1/26 FT II 1500m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 9 Pro Rekreatione Nonprofit Kft A Veress Bálint (2004.07.21) 05:42,90
Edző: Csankó Éva
2 14 Ferencvárosi Evezős Club B Magyar Márton (2004.01.28) 05:56,80
Edző: Saáryné Pető Tímea
3 7 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület C Németh Norbert (2004.06.15) 05:58,00
Edző: Fördös Bence
4 10 Pro Rekreatione Nonprofit Kft Á Wagner Áron (2004.08.31) 05:59,20
Edző: Vida Erik
5 19 Csepel Evezős Klub C Zudor Marcell (2004.03.01) 06:02,20
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
6 17 Pro Rekreatione Nonprofit Kft E Vajda Erik (2004.06.04) 06:09,00
Edző: Vida Erik
7 16 Ferencvárosi Evezős Club C Rankó Ádám (2004.01.12) 06:09,50
Edző: Saáryné Pető Tímea
8 15 Csepel Evezős Klub H Somlói-Fazekas Boldizsár (2004.04.25) 06:19,10
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
9 20 Külker Evezős Klub Óbuda D Rákosi Levente (2004.01.11) 06:19,50
Edző: Sehr Miklós Balázs
10 6 Győri Atlétikai Club C Dely Kristóf (2004.08.20) 06:47,80
Edző: Vaczula István
11 11 Győri Atlétikai Club E Szakál Máté (2004.04.30) 07:02,60
Edző: Vaczula István
1/26 FT II 1500m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 13 Győri Atlétikai Club A Shah Amir (2004.02.04) 05:23,40
Edző: Vaczula István
2 18 Csepel Evezős Klub A Kovács Gergő Ferenc (2004.03.02) 05:30,10
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
3 14 Győri Atlétikai Club F Válint Domonkos (2004.01.15) 05:36,00
Edző: Vaczula István
4 9 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. B Miskolczi Balázs (2004.03.25) 05:59,20
Edző: Rácz Milán
5 12 Bajai Spartacus Sport Club A Molnár Miklós (2004.05.05) 05:59,60
Edző: Pankovics Tibor
6 3 Ferencvárosi Evezős Club A Kiss Bence Gábor (2004.07.23) 06:00,30
Edző: Saáryné Pető Tímea
7 15 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület A Tukovits Attila (2004.01.24) 06:01,70
Edző: Fördös Bence
8 4 Csepel Evezős Klub B Boros Olivér Benedek (2004.07.10) 06:05,30
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
9 20 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Balog Zsombor (2004.07.19) 06:09,40
Edző: Rácz Milán
10 7 Szegedi Vízisport Egyesület A Lukács Patrik (2004.12.17) 06:16,00
Edző: Molnár Dániel
11 19 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. C Szabó Nándor (2004.09.08) 06:18,70
Edző: Rácz Milán
12 6 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Balog Csaba Roland (2004.02.15) 06:23,90
Edző: Karácsony Tibor
13 10 Arrabona Evezős Klub A Lőkös Mátyás (2004.04.06) 06:33,40
Edző: Halmainé Mészáros Éva
14 2 Győri Atlétikai Club D Glázer Márió (2004.10.06) 06:47,10
Edző: Vaczula István
15 16 Csepel Evezős Klub E Balogh Botond János (2004.04.22) 06:47,30
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
16 8 Csepel Evezős Klub G Barla-Szabó László (2004.10.12) 06:59,60
Edző(k): Pergel László-ifj. Pergel László
1/27 Női Egyetemi 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 1 Külker Evezős Klub Óbuda ELTE A Gadányi Zoltána 07:14,90
Edző: Lőrincz Attila
2 5 Budapest Evezős Egyesület te Preil Vivien 07:19,90
Edző: Molnár Zoltán
3 4 Budapest Evezős Egyesület corvinus Hatos Anna 07:20,40
Edző: Molnár Zoltán
4 3 Győri Atlétikai Club SZE Gagyi Barbara 07:28,80
Edző: Alföldi Zoltán
5 6 Külker Evezős Klub Óbuda ELTE B Gosztola Orsolya 07:53,70
Edző: Lőrincz Attila
1/28 Férfi Egyetemi 2000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 14 Pénzügyőr Sportegyesület A Juhász Adrián 05:59,20
Edző: Eros Goretti
2 21 Budapest Evezős Egyesület elte Szegedi Tamás 06:02,10
Edző: Molnár Zoltán
3 16 "Tisza" Evezős Egylet A Szabó Márton 06:03,00
Edző: Molnár Dezső
4 23 Vác Városi Evezős Club BCE Bácskai Máté 06:05,30
Edző: Rapcsák Károly
5 22 Győri Atlétikai Club SZE-D Sőnfeld Álmos 06:18,10
Edző: Alföldi Zoltán
6 20 Pannon Egyetem,Veszprém B Saitz Krisztián 06:27,10
7 13 "Tisza" Evezős Egylet B Furkó Kálmán 06:30,30
Edző: Molnár Dezső
8 15 Budapest Evezős Egyesület eke Mucsi György 06:34,00
Edző: Molnár Zoltán
9 17 Győri Atlétikai Club SZ-E Szigeti Roland 06:35,20
Edző: Alföldi Zoltán
10 11 Győri Atlétikai Club SZE-A Szabó Bence 06:47,30
Edző: Alföldi Zoltán
10 Győri Atlétikai Club SZE-D Szakács Bálint Nem jelent meg a rajtnál
19 Pannon Egyetem,Veszprém A Horváth Ádám Nem jelent meg a rajtnál
1/29 Egyetemi csapatverseny 500m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 1 Győri Atlétikai Club-Pénzügyőr Sportegyesület SZE-A Sőnfeld Álmos 01:29,40
Gagyi Barbara
Juhász Adrián
Szigeti Roland
Edző: Alföldi Zoltán
2 3 "Tisza" Evezős Egylet-Budapest Evezős Egyesület-Csepel Evezős Klub TE Szabó Márton 01:30,50
Furkó Kálmán
Juhos Babett
Likár Marcell
3 2 Pannon Egyetem,Veszprém Pannon E. Hoffer Péter 01:33,00
Horváth Gergely
Smura Nándor
Smura Gabriella
Edző: Szentessy Balázs